המלצות

כמי שבאה ממדעי הפסיכולוגיה והמדעים ההתנהגותיים נתרמתי רבות מהייעוץ של טלי שחשף אותי לאפקטיביות של חוקים רוחניים קיומיים: מחוק התכלית שבא לידי ביטוי בהגדרת המטרות ועיצוב בית הנפש בהתאם, מחוק הכניעה האומר להכיר בכך שיש חכמה נשגבה מזו הידועה לך ברגע נתון ויש להתמסר להכוונתה, ועד חוק התהליך האומר שאמונה בכוח הצפון צריכה להיות מתורגמת לסדרה של פעולות קטנות. טלי לא הביאה זאת במילים ריקות, היא עשתה זאת במעשים, דרך מקצוענות רב תחומית, מיומנות בכלים שלובים, ויישומים שונים.
ענת דבש (פסיכולוגית ארגונית)

 

חווית האבחון של מעגל הצבעים האינדיאני הייתה שונה ומיוחדת עבורי. תוצאות האבחון היו מדויקות לחיים שלי. ראיתי, הבנתי וחשוב מכל הפנמתי את השינויים שאני יכולה לעשות בחיי כתוצאה מדיוק זה. התחלתי להשתמש בצבעים בהם לא השתמשתי עד היום בחיי היום יום וראיתי כיצד הם מצליחים להשפיע על הדרך בה אני בוחנת מצבים,חוויות ותחושות שעוברות עלי. טלי כמטפלת, הובילה אותי בתהליך האבחון והסקת המסקנות ברגישות רבה ובאהבה. החוויה מחזקת ומעצימה ואני ממליצה עליה בחום רב.
עדינה

 

טלי הגיעה אלי לבית חדש שלא הרגשתי בו תחושת שייכות. בעדינות ובמקצועיות עיצבה את הבית עפ"י חישובים שמטרתם להתאים את הבית לי ולילדי. אט אט התחלתי לחוש באהבה לבית, ברצון להיות בו, ביכולת לעבוד ללמוד ולחשוב. אני משוכנעת כי הייעוץ של טלי גרם לי ולנו כמשפחה להתאקלם בבית בקלות, לאהוב אותו ולקבל מימנו את מיטב האנרגיות החיוביות שהוא משרה עלינו.
ענתי בני

 

בעקבות השינויים הקטנים שעשיתי בבית בהדרכתה של טלי עברתי תהליך של התפתחות מצאתי עבודה שמתאימה לכישורי ובעלי קבל עבודה בתחומו אני יותר מסודרת ומאורגנת ונותנת מקום לדברים חדשים בחיי כל המשפחה נרתמה לנושא של יותר סדר בבית וזה עוזר לי מאוד באופן יום יומי.
שרה ס

 

במהלך האימון נתת לי הרבה כלים, עזרת לי לעשות סדרי עדיפויות, עזרת לי להבין אילו עקרונות חשובים לי, ואלו עקרונות פחות חשובים לי, ולפיהם לפעול ולתכנן דברים. עשית עבודה יסודית ונכונה לאורך כל הדרך, והיית גמישה מאוד בתהליך, אך גם ידעת לעמוד על הדברים החשובים, ולא לוותר לי כשצריך. ניכר בך הידע הרב, המקצועיות והניסיון.
בועז

 

עברתי לא מעט טפולים אצל מטפלים אחרים. אצלך הטפול היה מיוחד מגוון והכי חשוב מועיל. לאחר כמה מפגשים חל בי שינוי לטובה. הצלחת להקנות לי ראיה אופטימית ובטוחה יותר בחיים. הדרך בה הובלת אותי בדרכך הנעימה, ברוגע שאת משרה ובכלים הרבים שציידת אותי היא שהצליחה להוביל אותי למסלול חיובי יותר.
מוטי

`

בכמה פגישות בודדות של פתיחת קלפי טארוט ואימון הוליסטי, טלי עזרה לי לראות דברים אשר עזרו לי להמשיך בצורה נכונה בחיים, בעבודה, עם ילדיי ועוד. בנוסף חוויתי סדנא של מעגל הצבעים האינדיאני, היה מרתק ושימושי בחיים. ממליצה בחום לפגוש את טלי. היא עזרה לי מאוד. כיף ונעים לבא אליה והיא תמיד בנתינה גדולה.
רנית