אימון אישי בגישה הוליסטית

 

אימון אישי הוא תרגול של מתאמן אחד על אחד, במטרה להשיג תוצאה, שינוי שאותו אדם לא הצליח לעשות עד כה. אימון הוליסטי הוא שילוב של אימון אישי וטפול.

 

באימון הוליסטי אני משלבת את הידע האקדמי שיש לי וכלים מעשיים שרכשתי במשך השנים בקורסים השונים בתחום הרפואה המשלימה כפי שתוכלו לראות באתר וכן את נסיוני הרב.

 

אני מייחסת חשיבות רבה לא רק לתוצאה אלא גם לדרך אותה עשה האדם עד כה, לאישיותו, לרגשותיו, למחשבותיו ולסגנון האישי שלו ומתאימה לו באופן מיוחד את הכלים לשינוי ואת אופי המפגשים. האימון משלב כלים מתחום האימון הרגיל וכלים מתחום האימון הרוחני עפ"י בחירת המתאמן.

 

האדם הוא מכלול שלם מורכב ומיוחד, אני מקשיבה לצרכיו, לומדת אותו ומשתפת אותו בתחומי הידע המגוונים שברשותי. כל אחד יכול לבחור את הדרך  המתאימה לו לשינוי ולהשיג תוצאות טובות יותר.  

 

אני מאמנת אנשים לפתח נקודת מבט חדשה לחוות פחות תסכול, פחות כעסים, פחות לחץ ביום יום, להתחבר לעוצמות שלהם, לחוות יותר שמחה פנימית ולהצליח. המטרה ומדדי ההצלחה נקבעים ע"י המתאמן בשיתוף איתי בפגישות הראשונות.

 

"נתת לי כלים להתמודדות במצבים שבעבר נכנסתי מהם ללחץ, אני מרגישה שצמחו לי כנפיים בפתרון בעיות והמטרה העיקרית שלי העלאת הערך העצמי אכן הושגה"

 

"עברתי לא מעט מטפלים. כבר לאחר כמה מפגשים איתך ניכר השינוי לטובה שחל בי, הצלחת להקנות לי ראיה אופטימית ובטוחה יותר בחיים. הדרך בה הובלת אותי בדרכך הנעימה ברוגע ובכלים הרבים שציידת אותי, היא שהצליחה להוביל אותי למסלול חיובי יותר, בכל מפגש הרגשתי איך אני מתקדם במעלה הדרך ומשיג את המטרות שהצבתי לעצמי"

 

"נתת לי הרבה כלים, מתחילת האימון עבדת איתי לפי מעגל הצבעים האינדיאני, דבר שעזר למקד את האימון ולהפוך אותו ליעיל יותר. עזרת לי לעשות סדרי עדיפויות, עזרת לי להבין אילו עקרונות חשובים לי ולפיהם לפעול ולתכנן דברים. עשית עבודה יסודית ונכונה לאורך כל הדרך, והיית גמישה מאוד בתהליך, אך גם ידעת לעמוד על הדברים החשובים, ולא לוותר לי כשצריך. ניכר בך הידע הרב, המקצועיות והניסיון"