פרחי באך

ההשפעה החיובית שיש לצמחים עלינו ושאותה אנו חשים ביציאה לטבע היא הבסיס לשיטת הטיפול בפרחי באך.
 
 
כשאנחנו יוצאים ליום טיול או לפיקניק אנחנו חוזרים בדרך כלל עם כוחות מחודשים שקבלנו בשהייה בחוץ. 
 
 
פרחי באך אלו טיפות המורכבות מתמציות טבעיות המופקות מצמחים ויש לנו אפשרות להשתמש בהן ללא הגבלה. הן מתאימות גם לנשים בהריון לתנוקות ולילדים.
 
 
אנו נולדים מאוזנים. במהלך החיים, בעקבות השפעות והתנסויות מסוגים שונים, אנו יוצאים לפעמים מאיזון ומתרחקים מהמהות הבסיסית שלנו. פרחי באך עוזרים לנו להתחבר לעצמנו ולהרגיש טוב יותר.
 
 
השימוש בתמציות מסייע  לנו להתחבר ליתרונות הטבעיים המולדים שלנו, להתחזק בעזרתם, להתגבר על קשיים ולהפיק מעצמנו את המיטב. 
 
 
המגוון הרחב של צירופי טיפות מתאים לכל אחד ומותאם למצבים רבים. כל אחד יכול למצוא את עצמו במצב של חוסר איזון מסוים, בזמן זה או אחר. הטיפות מיועדות לטיפול במצבים שונים ומגוונים. הן יכולות לסייע בטיפול במחלות ולשמש תמיכה לטיפולים רפואיים, הן עושות עבודה מצוינת בתחום של העצמה אישית ומיצוי היכולות המולדות שלנו. אין לטפול מגבלות מבחינת משך הטפול ומבחינת תדירות השימוש.
 
 
אשמח לסייע לכם בהתמודדות עם מצבי חיים באמצעות פרחי באך.
הטפול עוזר בשלבי התפתחות של ילדים, תקופות מעבר  בחיים,  מצבים של עומס יתר, פחדים, קשיי שינה, חרדת בחינות, הסתגלות חברתית, הסתגלות למצבים חדשים ועוד. כל אלה יכולים להיות קלים ופשוטים יותר בעזרת פרחי באך.
 
 
פרחי באך  משמשים הן לאבחון והן לטיפול.  הכלים והחיזוקים המושגים בטפול אינם נעלמים עם תום השימוש, הם נשארים איתנו, הם  היו תמיד שלנו ותמיד יהיו.
 
 
הטפול בפרחי באך מחבר אתכם למיטבכם, ומאפשר לכם לחיות מתוך שמחה והרגשת מיצוי עצמי.

 

"בל תמנע פשטותה של שיטת הריפוי את שימושכם בה, מאחר שככל שתתקדמו יותר תיווכחו במלוא פשטותה של הבריאה עצמה". ד"ר באך